HOKA Challenger 8 (Faded Navy/Pampas Grass) trailschoenen zijn gemaakt voor lopers die graag afwisselen in hun trainingen. Vandaag een rondje asfalt, morgen het bos in? Deze all-terrain (ATR) trailschoen combineert zachte demping met betrouwbare grip,…
HOKA Challenger 8 (Faded Navy/Pampas Grass) trailschoenen zijn gemaakt voor lopers die graag afwisselen in hun trainingen. Vandaag een rondje asfalt, morgen het bos in? Deze all-terrain (ATR) trailschoen combineert zachte demping met betrouwbare grip, zodat jij ontspannen kilometers maakt op elke ondergrond. Je voelt de frisse buitenlucht, de stabiele landing en vooral veel loopplezier.
Waarom men graag loopt op de HOKA Challenger 8
De Challenger 8 trailrun schoen voelt licht aan, maar geeft je wel het comfort dat je nodig hebt voor langere trainingen. De zool rolt soepel af en de grip is precies goed, zonder log of stug te worden op de weg. Ideaal als je één schoen zoekt voor alles wat je onderweg tegenkomt.
CMEVA-tussenzool
Het zachte CMEVA-foam vangt elke landing comfortabel op. Je gewrichten worden ontzien en je loopt ontspannen door, ook als de kilometers optellen.
Meta-Rocker™ geometrie
De licht gebogen zool helpt je om vloeiend van hiel naar voorvoet te bewegen. Dat voelt efficiënt en natuurlijk, vooral tijdens langere runs.
Technisch mesh bovenwerk van 100% rPET
Het zeer ademende bovenwerk sluit comfortabel om je voet en voert warmte goed af. Versteviging bij de tenen beschermt je op onverharde paden.
All-terrain buitenzool met 4 mm noppen
De multidirectionele noppen van slijtvast Durabrasion rubber geven grip op gravel, bosgrond en lichte modder, terwijl je op asfalt gewoon soepel blijft doorlopen.
Hoka Challenger 8 vs. Challenger 7, wat is nieuw?
- Meer demping onder de voet voor extra comfort door verbeterd EVA-foam >> CMEVA-foam
- Door de dikkere zool is het gewicht minimaal omhoog gegaan
- Soepelere afwikkeling dankzij agressievere rocker met groter hoogteverschil in de hak en voorvoet (8 mm hieldrop t.o.v. 5 mm in de Challenger 7)
- Vernieuwd bovenwerk met comfortabelere pasvorm in de mid- en voorvoet: een iets ruimtelijker gevoel wat ideaal is als je lange afstanden of ultra trails in Nederland loopt
- Iets meer stabiliteit op onverhard terrein door verbeterd profiel in de zool
Twijfel je of deze trailschoen van HOKA bij jouw loopstijl of voetvorm past?
Kom gerust langs in één van onze winkels voor persoonlijk advies of een loopanalyse. Dan zorgen we samen dat jij met vertrouwen op pad gaat.