Partners Noordwijkerhout

Noordwijkerhout

Hieronder een overzicht van de partners waar wij mee samenwerken:

Leden van de samenwerkende partners krijgen op vertoon van hun ledenpas 10% korting bij De Hardloopwinkel *geldt niet op Hoka, Tom Tom, Herzog, lectuur en voeding

Bootcamp en personal training:
Viev1 personal training en bootcamp Noordwijk http://www.viev1.nl
Fittogether outdoor training en bootcamp http://www.fittogetherpt.nl
Jim, health en fit coach http://www.jimpersonaltrainer.nl 
Twinpact, bootcamp, personal training en voedingsadvies
http://www.twin-pact.com
Bodybouw, personal training en bootcamps op verschillende locaties in de bollenstreek http://www.bodybouw.nl 
FunFit Lisse, bootcamp, personal training en small group training.
http://www.funfit.nu/
Train 4  you Noordwijk. personal training, bootcamp, zwangerfit, lyfestyle coaching http://train4you.nl/



Sportscholen:
Aarts sport hillegom: www.aartssporthillegom.nl
Azzuro Wellnes, Noordwijk http://www.azzurrowellness.nl/
Optisport healthclub, Noordwijkerhout www.optisporthealthclub.nl
Vitality Fitnessclub, Noordwijkerhout, www.palacehotel.nl 
Healthclub Prolife Warmond, http://www.healthclubprolife.nl/
Njoy fitness Noordwijk, https://www.njoyfitness.nl/

Atletiek-/loopverenigingen:

NSL, Noordwijkerhout www.av-nsl.nl
SIB, Hillegom www.sib-loopcollectief.nl
AV De Spartaan, Lisse www.spartaan.net
Total Run Care, Hillegom www.trchillegom.nl
Action 4 Vitality, Noordwijkerhout www.action4vitality.nl
Plantaris, Roelofarendsveen www.plantaris.nl
Anja Sport, Noordwijk www.anjasport.nl
Loopulijn, De Zilk www.loopulijn.nl

Fysiotherapeuten/ Medisch:
Sportfysiotherapie Noordwijk www.sportfysiotherapienoordwijk.nl
Fysiotherapie van Veenendaal, Hillegom www.fysiotherapievanveenendaal.nl
Acorpa Fysiotherapie Yperlaan, Voorhout www.acorpafysiotherapie.nl
Yorbody, Noordwijkerhout www.yorbody.nl
De Praktijk, Noordwijkerhout www.de-praktijk.nl
Meiland Fysio, Noordwijkerhout www.mfysiotherapie.nl
Balans Praktijk, Noordwijkerhout www.balans-praktijk.nl
Fysiotherapie Elsbroek Hillegom http://fysiotherapie-elsbroek.nl/

Zorg en Zekerheid, op vertoon van Z&Z zorgpas krijgt u 10% korting op uw loopschoenen.